KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckningar 11085699
nr 1108 5699
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tuschteckningar, Stig Claesson Slas (1928-2008), Stig Claesson Slas (1928-2008), berättelser i 5 delar, signerad, ramens innermått: 65x80
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 maj 2017
kl 19:40:48
13/5 18:28:32
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas